zamknij

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Łóżka piętrowe metalowe kute

Decyzja o posiadaniu łóżka piętrowego wynika najczęściej z funkcjonalności. Niewielkie pomieszczenia, w których musi znajdować się miejsce do spania dla kilku osób, zapewnienie bezpieczeństwa w użytkowaniu oraz długoletnia wytrzymałość to główne zalety, które posiadają metalowe łóżka piętrowe. Znając ergonomiczne walory metalu, oferujemy Państwu w naszym sklepie groty.net produkty gotowe oraz możliwość zamówienia ich pod indywidualne życzenie.

Łóżka piętrowe metalowe to nowatorskie rozwiązania w branży usługowej Posiadamy wiele rekomendacji z hoteli, ośrodków wypoczynkowych, pensjonatów oraz z miejsc, w których odbywają się szkółki letnie, czy kolonie dla dzieci. Wiele z nich zdecydowało się na skorzystanie z naszych usług. Wybór był prosty - jako doświadczeni producenci oferujemy usługi na najwyższym poziomie z wykorzystaniem odpowiednich technologii i sprzętu. Realizujemy zamówienia z wysokogatunkowych materiałów z możliwością dostosowania koloru, wielkości i dekoracji wezgłowia jako pionierzy polskiego rynku.

Łóżka piętrowe pozwalają na zapewnienie wielu miejsc do spania, z jak najmniejszym zużyciem wolnej przestrzeni. Dodatkowa przestrzeń pod łóżkiem pozwala na zagospodarowanie jej w celu schowania bagaży, czy pudełek z zabawkami oraz umożliwia łatwy dostęp przy sprzątaniu powierzchni podłogi. Idealne odległości między poszczególnymi kondygnacjami zapewniają prywatność osobom korzystającym z odpoczynku.

Łóżka piętrowe kute z metalu to najwyższy poziom awangardowości Prócz wytrzymałości mebli kutych z metalu, ważnym elementem jest ich aranżacja w pomieszczeniu. Niezależnie od stylu, łóżka kute nie zepsują wizerunku wnętrza i będą idealnie współgrać z innymi meblami. W związku z tym każde pomieszczenie mogą Państwo wzbogacić o ten nowatorski element. Odporność na wilgoć, promienie słoneczne, ciężar oraz uszkodzenia mechaniczne pozwala na ustawienie ich w dowolnym miejscu. W żaden sposób nie wpłynie to na ich wygląd. Gwarantujemy Państwu, że zawsze będą prezentować się w pełnej klasie.