zamknij

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

ŁÓŻKA DLA SENIORA

Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy ofertę profesjonalnych łóżek dla osób starszych. Są one o wiele wygodniejsze i funkcjonalniejsze, a dodatkowo w przystępnej cenie. Dodatki, które można w nich zamontować, z pewnością ulżą seniorom. Swoją ofertę kierujemy do placówek medycznych, jak i osób indywidualnych.

Konstrukcja łóżka

Metalowe łóżka to jedne z najlepszych rozwiązań do szpitali, czy do codziennego użytku dla osób starszych, które mają problem z samodzielnym poruszaniem. Metalowa rama łóżka jest bardzo solidna i wytrzymuje udźwig nawet do 250 kg. Proszkowana stal jest odporna na czyszczenie oraz uszkodzenia mechaniczne. Prezentowane przez nas łóżka dla seniorów w kolorze białym są jednocześnie wyższe od standardowych, co ułatwia schodzenie i wchodzenie na nie osobom z problemami ruchowymi, również korzystającym z wózka inwalidzkiego. Do ramy zamontowano na stałe specjalny wysięgnik, do którego można dokupić solidny i wygodny w użytkowaniu uchwyt oraz zamontować dodatkowe elementy, jak drabinka bądź poręcz. Łóżko o wielkości 90x200 jest na tyle duże, by zapewnić komfort wypoczynku oraz snu i na tyle małe, by zmieścić się w niewielkiej szpitalnej sali, czy w domowej sypialni.

Pomoc dla osób starszych

Seniorzy, którzy mają problemy w poruszaniu się, borykają się nie tylko ze swoją fizycznością, ale także walczą ze swoją stroną emocjonalną. Każda możliwość zmierzająca do samodzielności ma ogromny wpływ na samopoczucie osoby zależnej. Prezentowane przez nas metalowe ramy łóżek nie różnią się zbytnio od łóżek osób zdrowych. Mają fantastyczny wygląd, co wzmacnia poczucie niezależności u chorych i inwalidów. Korzystające z nich osoby będą w stanie samodzielnie wstać i położyć się, ale także dopasować je do własnych potrzeb. Rama ma specjalne uchwyty z obu stron do regulacji wysokości. Jednocześnie istnieje możliwość zmiany kolorystyki z białej na czarną, a dzięki szczeblinowej konstrukcji stalowej, także możliwość profesjonalnego zamontowania innych pomocy medycznych. Do łóżka pasują standardowe materace, również przeciw odleżynom.