Ogrodzenia

kliknij w wybrane zdjęcie aby zobaczyć powiększenie

Powrót do galerii

Ogrodzenia wykonane z drewna, siatki lub betonu mają szereg wad, jeżeli chodzi o trwałość oraz kwestie wizualne. Stawiając na odpowiednią jakość, warto zdecydować się na ogrodzenia z metalu. Nasza marka jako doświadczony producent wszelkich konstrukcji stalowych wytwarza ten typ ogrodzeń, dając Klientom gwarancję przystępnej ceny. Decydując się na typ konstrukcji Klient nie musi w pełni wybierać metalu. Sposób wytworzenia ogrodzenia może komponować z elementami betonowymi, kamiennymi oraz drewnianymi. Dlaczego jednak warto zdecydować się akurat na metalowe konstrukcje? Przede wszystkim warto mieć na uwadze wszelkie korzyści związane z wybraniem tego rozwiązania.

Ogrodzenia metalowe - zalety:
- Duży wybór kształtów ogrodzeń
- Łatwość montażu (podyktowana głównie lekką wagą produktu)
- Wytrzymałość
- Bezproblemowa konserwacja
- Klasyczny wygląd
- Tanie koszty zakupu

Nasz sklep wykonywał na zamówienie Klientów ogrodzenia o różnorakich kształtach i kompozycjach. Wszystko po to, aby stylem w pełni pasowały do reszty posesji. Ogrodzenie jest wizytówką, to wykonane z metalu z pewnością będzie potwierdzeniem statusu. Za sprawą swoich zalet, oferują przewagę nad innymi konstrukcjami. W przeciwieństwie do ogrodzeń drewnianych, nie należy ich tak często odmalowywać oraz cechują się lepszą wytrzymałością. Nie będą się również kruszyć z czasem, co jest wadą ogrodzeń betonowych.

Niektórzy nie chcą decydować się na ogrodzenia kute, ze względu na fakt występowania korozji. Nie należy się tego obawiać, gdyż metalowe konstrukcje w dalszym ciągu wymagają minimalnej konserwacji. Dobrze polakierowany metal będzie efektownie chronić się przed rdzą. Nawet gdy wystąpi korozja (która by powstała w wyniku wieloletniego zaniedbania) można ją zeszlifować w prosty sposób. Metal jest przede wszystkim materiałem łatwym do ponownej obróbki. Takich parametrów nie uzyskamy decydując się na drewno lub beton.

Sklep Tomar posiada korzystną ofertę nie tylko ze względów jakościowych. Posiadamy korzystny i uczciwy cennik dla naszych Klientów, którzy decydują się na metalowe ogrodzenie.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć