Firma Tomar Marek Tomaszewski została założona w roku 2004. Zajmujemy się obróbką metalu oraz wykonawstwem konstrukcji stalowych.

Jesteśmy bezpośrednio Producentem wszystkich oferowanych wyrobów i konstrukcji metalowych oraz mebli metalowych kutych. Posiadamy długoletnie doświadczenie produkcyjne, usługowe i handlowe. Posiadamy zaplecze techniczne: spawalnicze, ślusarskie, szlifierskie, park maszynowy i wykwalifikowanych pracowników.

Jesteśmy elastyczni, potrafimy szybko zmienić i dostosować profil produkcji pod Klienta. Jesteśmy w stanie realizować krótkie, nietypowe serie zamówień. Cechuje nas profesjonalność wykonania, funkcjonalność i terminowość.

Podejmujemy się realizacji zleceń nietypowych, niestandardowych.

Zrealizowaliśmy wiele prac z zakresu kowalstwa artystycznego, metaloplastyki i spawalnictwa w Nagrodzonym Hotelu Krasickim w Lidzbarku Warmińskim. Przyczyniliśmy się również do zmiany wizerunku Starówki w Lidzbarku Warmińskim poprzez wykonanie balustrad metalowych kutych w Centrum Miasta. Na Termach Warmińskich wykonaliśmy balustrady, barierki, pochwyty metalowe , również wyposażenie infrastruktury krajobrazu w postaci: Koszy, śmietników, ławek, stojaków na rowery.

W 2013 roku uruchomiliśmy Linię Technologiczną do malowania Proszkowego, dzięki czemu nasze wyroby pokrywane są farbą proszkową według najnowszych standardów i technologii, w szerokiej gamie kolorów.

Priorytetową działalnością naszej firmy jest produkcja mebli metalowych kutych. W naszej Ofercie znajdziecie Państwo meble metalowe kute:

łóżka metalowe kute podwójne i pojedyncze ze stelażem drewnianym, łóżka metalowe kute pojedyncze ze stelażem metalowym, łóżka piętrowe, sofy metalowe kute, szafki, stoły, stoliki, toaletki, krzesła, fotele, pufy, kwietniki, świeczniki, meble ogrodowe, konstrukcje metalowe do nowoczesnych mebli typu stoły, szafki, stoliki.

Realizujemy również meble według Projektu Klienta.

Produkujemy meble metalowe kute dla Hosteli, Hoteli, Ośrodków Młodzieżowych, Pensjonatów, Ośrodków Wypoczynkowych, Domów Pomocy Społecznej,  Na kolonie Letnie.

Sukcesywnie wprowadzamy do Oferty nowe modele i wzory.

Prowadzimy bieżącą sprzedaż naszych mebli metalowych na portalu Allegro jako użytkownik: Tomar-lozkametal, za co zostaliśmy nagrodzeni dwoma tytułami SuperSprzedawcy oraz na OLX i na naszej stronie internetowej.

Prezentujemy naszą Ofertę na Porównywarkach; Skąpiec, OkazjeInfo.

Od 31.08.2011 r. nieprzerwanie uczestniczymy w programie Rzetelna Firma i udostępniamy szereg informacji świadczących o naszej wiarygodności.

Nasza Oferta

 • Ogrodzenia
 • Bramy
 • Balustrady Schodowe
 • Balustrady Balkonowe
 • Kraty
 • Metalowe Ramy Drzwi
 • Metalowe Ramy Okien
 • Schody Metalowe
 • Zadaszenia wejść do budynków
 • Stelaże Metalowe pod Reklamy
 • Palety Metalowe
 • Kojce dla Koni
 • Infrastruktura Miasta: Kosze, Pojemniki, Śmietniki, Ławki, Stojaki na Rowery
 • Produkcja i montaż konstrukcji i wyrobów metalowych


Drzewko jazzowe

Instalacja drzewa metalowego z oświetleniem i nagłośnieniem

Projekt:

Artysta plastyk Zbigniew Zajączkowski

Wykonawca:

Tomar - Marek Tomaszewski

www.groty.net

Muzyka:

Mariusz Bogdanowicz

Fontanna w kształcie Astrolabium

czyli Komputera Astronomicznego zainstalowana w Dolinie Suchej Fosy w Lidzbarku Warmińskim

Projektanci:

Agnieszka Chmielewska

Franciszek Jurgielewicz

Wykonawca:

Tomar - Marek Tomaszewski

www.groty.net

dotacja-unii.jpg

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć